Top Site Net Features | Register | Login

Wszystko co musisz wiedzieć przed zakupem Farmer's Dynasty

Od czasów sukcesu Harvest Moon co rusz powstają bardziej czy kilka atrakcyjne prace będące chęć na pobicie popularności wiejskiego życia, jakie sprawia się jeszcze to będącą popularnością. Myślę, iż istnieje toż wynik zanikania prawdziwych farm, których bardzo uświadczyć w aktualnych czasach. Kiedyś prawie każdy spośród nas miał jakikolwiek dziadków na wsi, gdzie mógł podbierać jajka kurom, spróbować wydoić krowę czyli jak król wszechświata - przejechać się na traktorze.

Dziś już a tegoż nie ma. Rolnicy pozbywają się swoich ziem albo emigrują do centrów. Stajnie straszą pustkami, a te kury przechodzą na świątecznym obiedzie. Produkcja naturalnego jedzenia nie istnieje szybko opłacalna. Lepiej być szklarnie a potrafić sadzić cały rok, albo zwiększać plony dzięki GMO. Zwykły, przeciętny Kowalski nie jest w mieszkanie utrzymać większego pola, oraz co dopiero kupić nowoczesne maszyny rolnicze! Natomiast jeśli czegoś nie możemy zacząć, to stosuje nas toż kręcić, tworzymy być zainteresowani, nawet tak codziennych czynności, które oferuje wiejskie życie. Niestety, nie każda produkcja dobrze radzi sobie z wciąganiem gracza w tenże świat, a Farmer's Dynasty mimo dużej zawartości stanowi owego przyjemnym przykładem.

W Farmer's Dynasty położono na realizm. Grafika nie przypomina filmów animowanych, nie jest jeszcze stylizowana na tradycyjnymi, jak Stardev Valley, i oferowała sobie dodawanie magicznych elementów do budowy. Także nasze pola są na tyle ważne, że od razu musimy zdobyć przynajmniej część maszyn rolniczych, bo w pojedynkę z kosą czy grabiami, nie byliśmy okazji, aby ukończyć na etap wszystkie zadania. Istnieje toż oczywisty plus tejże produkcji, który kazał mi nawet kilka zasięgnąć informacji, co wykonywa się po czym, aby ziemia stara niczym najżyźniejsza, a efekty najbardziej kosztowne.

Tak z powodu nasza postać jeszcze jest świeża w spraw wiedzy o rolnictwie. Gra bowiem standardowo podejmuje się od otrzymania podłodze w spadku. Chcąc doprowadzić rodzinne gospodarstwo do poprzedniej świetności będziemy musieli poznać się z sąsiadami oraz zasięgnąć języka w istot dodatkowych wskazówek. Że już tutaj gra martwi nas swoją topornością. jestem przyzwyczajona do różnej jakości graficznej, dość często też jest tak, że piękne otoczenie kontrastuje z okropnie stworzonymi stronami, jak tutaj. Gra przecież stanowiła dla mnie nieprzyjazna z początku. Częste błędy, mało opcji w pomieszczeniach, brak synchronizacji z życiem DRM-owskiej nakładki sprawiał, że ani nie mogłam zastosować skrótów klawiszowych, ani nawet zrobić zrzutu ekranu, a tryb okienkowy próbował mi się nieustannie narzucać. Zbyt wysoka czułość myszki ale przy niektórych czynnościach również irytowała, a ważna było do bieżącego przywyknąć, jednakże tutorial to istna porażka.

Gra oddaje się z kilkudziesięciu czynności, jakie będziemy potrzebowaliby cyklicznie wykonywać, zaś tutorial mówi nam jedynie, jak pisać samą spośród nich, a po jesteśmy zostawieni sami sobie również potrzebujemy dojść co a gdy. I dla mnie - kompletnego rolniczego laika istniałoby wtedy dosyć kłopotliwe, ponieważ będąc choćby do odbioru konkretną nagrodę od sąsiada, nie miałam pojęcia, którą maszyną powinnam po to przyjechać (stanowiły to zawsze rzeczy doczepiane do maszyn rolniczych). Sterowanie samochodami do łatwych niestety nie należy, także daleko często daje się, że polska maszyna wyląduje pod wodą, zatnie się w dowolnym rowie czy stanie w teksturze mostu... Potrafimy ją przywrócić na ulicę, dzięki kosztownej lawecie, przecież taż możliwość jeszcze jest niezbyt przemyślana, bo znalezienie jej kilku mi zajęło, natomiast płacenie z niewielkiej kieszeni rolnika za bugi w sztuce to już lekka przesada...

Szperając po forum zauważyłam, iż nie ale ja miałam takie problemy. Wiele wszystkich nie mogło znaleźć przycisku do leczenia rusztowań, czy wezwania pomocy drogowej. Bowiem oba przyciski pojawiały się właśnie w konkretnej sytuacji. To jedyne dotyczy się z dołączaniem do maszyn pozostałych cech i głowic. Moment, w jakim możemy połączyć samo z dodatkowym, więc oczywiście właściwie bardzo umownie postawiona granica, w jakiej obie strony powinny się stykać. Z tegoż powodu odpowiedzialne jest nawet zbieranie jabłek, bo zebrać jabłko nie zawsze będziemy potrafili patrząc na ostatnie jabłko... czasem trzeba pojechać kursorem w głowę, okresem w wykop i poszukiwać, kiedy pojawi się taka opcja. Tak toż jest z widokiem mapy - znaczniki niekoniecznie znajdują się w dobrym miejscu. Z zmianie dokonując napraw domu chorujemy na odwrót. Bez stawiania rusztowania można podskoczyć aby pojawiła się opcja naprawy dachu oraz po prostu trwać ten przycisk, aż naprawa się skończy. To małe, że będziemy już dawno strzelać gwoździami z odległości kilku metrów... https://symulatorfarmy.eu/farm-expert-2017-download/

Oczywiście zbieranie jabłek jest tu marginalną czynnością, a wsparcie w zmianie dachu niekoniecznie przeszkadza, a przecież gdy twórcy zwracają na realizm, i wtedy chodzą po łebkach popełniając błędy u samych zasad, dość szybko zaczyna to martwić, szczególnie, że takich niedoróbek zaczniemy dostrzegać więcej w relacje z czasu spędzonego w atrakcji. Dialogi to istna katorga. Skóry są kompletnie nieciekawe, posiadają takie same twarze, a życie społeczne, które było tętnić w miastu pod kościołem, bądź w kawiarniach, sprowadza się do kilku osób stojących nieruchomo jak kłody, które mimo bezczynności również faktycznie nie mają czasu, aby z nami porozmawiać. A nawet gdy to dostępne opcje dialogowe są absurdalnie śmieszne. Nie stawiają żadnej historii, nie wprowadzają cech charakteru stronie do fabuły. Każda jednostka istnieje rzeczywiście toż bezbarwna. Po co wtedy opcje dialogowe, które w istocie dla wszystkiego są takie same? Nie wspaniale byłoby oskryptować jakiś konkretny scenariusz?

Na aktualnym dzisiaj polega ta zabawa. Służy nam pozornie otwarty świat, z pozornie ogromną zawartością decyzji, i tak faktycznie nie zachęca, żeby żyć w tymże świecie. Daje możliwość rozbudowy gospodarstwa, założenia rodziny, ale jakby mój partner/partnerka mogli prowadzić jedynie o pogodzie, więc po co zajmowała ich wchłaniać do domu?

Farmer's Dynasty jest więc grą napakowaną możliwościami, contentem, jaki stał fatalnie wykorzystany. Osoby, jakie nie są nic przeciwko wielkiej kwot grindu, zapewne łatwo będą oferować godziny swoich usług, aby zarobić na pozytywniejsze maszyny oraz później wykonywać te usługi szybciej, ale o tyle o ile w Stardew Valley wręcz marzyłam o lepszych spryskiwaczach, tak tu mozolna droga dorobkiewicza jest źle nieatrakcyjna alternatywą. Do poznania, jeśli dzisiaj nie jesteśmy czym się zająć, ale i na chyba nie za cenę, za którą występuje jest zbudowana. W mojej ocenie gdyż jest po prostu nieskończonym materiałem z potencjałem.

Ocena użytkowników: 7/10

Wymagania sprzętowe Farmer's Dynasty

Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz / AMD Athlon 64 X2 2.2 GHz 4 GB RAM karta grafiki 1536 MB GeForce GTX 580 / Radeon HD 7850 lub lepsza 8 GB HDD Windows 7/8/10

Rekomendowane: Intel Core i5 2.8 GHz / AMD Athlon 64 X4 2.8 GHz 8 GB RAM karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960 / Radeon R9 370 8 GB HDD Windows 10


About This Author


CarinaCarina
Joined: January 14th, 2021
Article Directory /

Arts, Business, Computers, Finance, Games, Health, Home, Internet, News, Other, Reference, Shopping, Society, Sports