Top Site Net Features | Register | Login

Nowości jakie znajdziesz w American Truck Simulator

Najnowszy tytuł od SCS Software z samej strony oferuje ciekawy teatr działań, ale z nowej - zbyt kilka ważnych zmian w rozgrywce.

American Truck Simulator że osiągnąć wrażenie, jak wcześniej nie przechodzili do rezygnowania z wielkim cyklem. Wcielamy się w zawodowego kierowcę, który obowiązuje od przyjmowania zleceń różnych pracodawców, aby ostatecznie założyć firmę transportową. https://symulatorypc.pl/download/symulator-budowy/

Tworzenie swego przewozowego państwo jest czasochłonne, jednak bardzo satysfakcjonujące. Gramy na placu dwóch Stanów: Kalifornii i Nevady. Niedługo twórcy udostępnią też Arizonę, za darmo. Kolejne dodatki w skóry następnych map czy ciężarówek będą szybko prawdopodobnie płatne.

Dla graczy, jacy korzystali obecnie do budowania ze ogromnym Euro Truck Simulator 2, nowa produkcja będzie na pierwszy rzut oka ciekawym powiewem świeżości, często ze względu na zupełnie inny teatr działań. Czar jednak już pryska, gdy okazuje się, że rdzeń rozgrywki pozostał praktycznie niezmieniony.

Twórcy z czeskiego studia nie wysilili się nawet, jeżeli należy o menu oraz interfejs - zabrakło zmian, choćby kosmetycznych. Powtarzalność umieszcza się odczuć i podczas samej zabawy. Wszystko oddziałuje na ostatnich samych zasadach, co w zeszłej części, a te informacje nie są szczególnie rewolucyjne.

Pierwsza zmiana dotyczy możliwości pozostawienia naczepy na trzy inne rodzaje. Pod koniec zlecenia, gdy docieramy do celu docelowego, gra oferuje nam wybór silnie związany z dodatkowymi elementami doświadczenia. Automatyczne pozostawienie ładunku bez manualnego podstawiania naczepy łączy się z brakiem bonusów.

Interesujące są dwie inne opcje - dobre oraz trudne parkowanie. Pierwsza pozwala zwykle na podjechanie przodem ciężarówki w dane pomieszczenie, a druga wymaga użycia biegu wstecznego i wstawienia się nierzadko w trudno dostępne pole na gruncie placówki firmowej. Oba wyzwania toż prawy strategia na zdobycie doświadczenia.

Ciekawym smakiem jest obecność policji, jaka nie przepuści przekroczenia dozwolonej prędkości o wysoce niż pięć mil na godzinę. Wysokości mandatów są kuriozalne, odda się to przekonań zwłaszcza na startu rozgrywki, gdzie zmuszeni jesteśmy płacić kredyt. Zestaw dwóch wykroczeń potrafi osiągnąć pułap dwóch tysięcy dolarów, co ma około osiemdziesięciu procent wartości pierwszych zleceń. Trzeba się pilnować.

Policja jest natomiast ukierunkowana ale na poszczególne występki. Nieużywanie kierunkowskazów oraz ignorowanie znaku „Stop” nie uszczupli naszego portfela, podobnie jak jazda pod prąd czy przekraczanie podwójnej linii ciągłej. W atrakcji sięgającej do stanowienia najczystszym symulatorem nie winno być tła na takie uproszczenia.

Projekt świata jest zbyt to naprawdę przemyślany również jazda po Stanach sprawia wielką frajdę. Autostrady co fakt są za małe, jak na amerykańskie standardy, ale da się to grze wybaczyć. Najbardziej powstające w myśl są boczne drogi, często zamontowane w atrakcyjnych okolicach oraz tworzące najogromniejsze wyzwanie przez ciasnotę i krętość.

Także miasta wypadają zdecydowanie daleko niż w sukcesu Euro Truck Simulator 2. Wzorem amerykańskich metropolii, stronie są tu nierzadko rozciągnięte na większej powierzchni, a niemal wszystka posiada jedno cechy charakterystyczne. Mowa tutaj nie jedynie o zabudowie, a na dowód stromych podjazdach w San Francisco czy neonach w Las Vegas.

Sztuczna inteligencja kierowców realizujących w stylu drogowym została poprawiona, choć pozostawia kilka do wymagania. Wciąż może się zdarzyć, iż w prawie oczekiwanym momencie ktoś uderzy w naszą naczepę, powodując uszkodzenie towarze oraz automatyczne naliczenie mandatu na polską niekorzyść. To irytujący problem, wprawdzie nie pojawia się często.

Zazwyczaj nie zaimplementowano zdarzeń losowych. Nie dojdziemy na żadne wypadki czy roboty drogowe, wymuszające zmianę trasy. Brak takich szczegółów może wprowadzić szybsze znużenie u mniej cierpliwych graczy, a fani serii już dawno odpowiadali za tego rodzaju rozwiązaniami.

Oprawa graficzna nie zachwyca. Twórcy korzystają spośród tegoż jedynego, przestarzałego już silnika graficznego. Wszelkie usterki i spokojniejsze punkty starano się maskować efektami typu HDR i bloom, a zwykle w nocy widać, że technologia powinna już być zastąpiona. Powtarzalność niektórych budynków oraz tekstur podaje się w oczy.

Dając w American Truck Simulator nie sposób odnieść wrażenia, iż to zaledwie dodatek do starej gry. Piękna, ale niezbyt duża mapa, dwie ciężarówki do wyboru na wstęp oraz praktycznie niezmieniona mechanika rozgrywki. Jak więc niemniej swoje pierwsze zetknięcie z linią, rozpoczęcie sprawy będzie znacznie satysfakcjonujące.

Ocena użytkowników 8/10

Wymagania sprzętowe American Truck Simulator:

Minimalne: Dual Core 2.4 GHz 4 GB RAM karta grafiki 1 GB GeForce GTS 450 lub lepsza 4 GB HDD Windows 7 64-bit

Rekomendowane: Quad Core 3.0 GHz 6 GB RAM karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 lub lepsza 4 GB HDD Windows 7/8.1/10 64-bit


About This Author


NealNeal
Joined: January 5th, 2021
Article Directory /

Arts, Business, Computers, Finance, Games, Health, Home, Internet, News, Other, Reference, Shopping, Society, Sports