Top Site Net Features | Register | Login

Pełna Wersja gry MXGP 2020: The Official Motocross Videogame jest imponująca

Po głębszym zastanowieniu się stwierdziłem, że nie powinno mnie to dziwić. To w celu gra z Milestone, wiele można o nich napisać, a także ich produkcjom da się zawsze kilka rzeczy zarzucić, przecież to natomiast twórcy m.in. serii MotoGP. I na symulacyjnym etapie są one tak trudne. Przy MXGP: The Official Motocross Videogame zmyliła mnie jednak tematyka produkcji. Nie wspominam, bym postępował w tak trudną produkcję wyścigową zatrzymującą się na ściganiu crossami. Część spośród nich stanowiła wysoce wierna zręcznościowemu typowi zabawy, zaś ich gameplay nie był zbyt rozbudowany. MXGP to a całkiem nowa bajka. Taka, w której wyłożyłem się na ważnym zakręcie, a potem błąd ten przekazał na trzech kolejnych.

Wszystko z względu niestandardowego modelu sterowania motocyklem. W porównaniu do indywidualnych póz tego gatunku MXGP: The Official Motocross Videogame przystępuje do tematu prowadzenia crossa w dość innowacyjny technologia - dwie gałki pada odpowiadają bowiem osobno za sterowanie ciałem zawodnika oraz motocyklem. Milestone podobne sytuacje wprowadzało obecnie w MotoGP, a tam chodziło szczególnie o podwyższenie opływowości na znacznych prostych lub zwiększenie oporu powietrza na dohamowaniach. Tutaj właściwe wykorzystanie potencjału takiego rodzaju sterowania jest dużo ogromniejsze znaczenie. Mówi on bowiem za wyskakiwanie na hopach, za kładzenie motocykla w powietrzu co kieruje na kurs również droga jego lotu oraz zmienia sposób pokonywania przeszkody; odpowiednia obsługa obu gałek jest ponad niezwykle ważna przy badaniu w zakręt - jeżeli odpowiednio się położymy i zarazem przechylimy motocykl, możemy pracować ciaśniejsze, agresywniejsze skręty, jednak uwaga - jeżeli spośród tymże przedobrzymy zamiast ładnego zakrętu zaliczymy ładną glebę.

Tryby konkurencji są wręcz charakterystyczne dla gier spod skrzydeł Milestone. Z opcji szybkiej gry do wybory mamy: natychmiastowy wyścig, pojedynczy weekend wyścigowy, a jeszcze czasówkę. Bardziej długie są mistrzostwa oraz system prace. Zanim jednak przejdę do omówienia tego ostatniego chciałbym jedynie wspomnieć o systemie zabawy wieloosobowej, który niestety - ponownie - zrealizowany stała z wykorzystaniem zewnętrznej usługi, na której trzeba otworzyć konto i zazwyczaj się logować, aby móc konkurować z różnymi graczami. To tradycyjne, niedobre i niewygodne rozwiązanie, i o aktualnym, czemu nie warto spośród niego kosztować wykazują się obecnie deweloperzy, którzy swego czasu zaufali GameSpy. Mam możliwość, że również Milestone już spośród niego ulegnie ku uciesze graczy.

Mistrzostwa to ważna z dane dłuższej zabawy w MXGP. Wybieramy klasę motocykli, zawodnika (z bazy wielkich lub napisanego na pozytywny trybu kariery), edytujemy - bądź nie - listę zaplanowanych startów oraz ruszamy, aby pokazać wszystkim kto tu jest najatrakcyjniejszy. Też jest w trybie pracy, z tym, że dochodzi tu więcej wyglądów również podejmujemy na samym dole drabiny, jako totalny "no name". Musimy wypracować sobie nazwisko poprzez starty z ogromną kartą, tylko potem jest możliwość na angaż w teamie walczącym o miejsce w części stawki. Jeżeli w nim przedstawimy się odpowiednio zajmą się nami odpowiedniejsze zespoły, też te z wyższej klasy wyścigowej. Reszta to model dla gier z Milestone - wybieramy swojego menadżera, odbieramy maile, śledzimy wpisy na portalach społecznościowych i odblokowujemy kolejne fatałaszki i kaski dla naszego zawodnika. A suma toż faktycznie tak niewiele znaczące dodatki do całości, które umiemy już chociażby z ubiegłorocznego WRC czy MotoGP. Serio, Milestone, czas tu na prawdziwe zmiany, bo wtedy co serwujecie obecnie zjada już nasz domowy ogon po raz drugi.

Innym elementem gry, na jaki znacznie najczęściej zdarzyło mi się pomstować, było automatyczne przesadzanie z powrotem na drogę w postaci, w której wyjechałem choćby o metr poza tor. Zdecydowanie MXGP powinno być w współczesnym zakresie bardziej łagodne oraz wziąć pod opiekę nie odległość od toru, a czas, który gra nim spędzamy. Dzięki temu, jak już wypadnie się poza właściwą trasę gracze mieliby kolej na powrót. Zamiast tego chodzi momentalnie przenosi nas na materiał toru, co powoduje straconymi minutami oraz koniecznością ponownego rozpędzenia motocykla. Mega przeszkadzająca rzecz.

MXGP: The Official Motocross Videogame może pochwalić się całkiem niezłą stroną audio. Niestety mowa tutaj zwłaszcza o odgłosach motocykli, ponieważ podczas podróże nie uświadczymy żadnej muzyki wykorzystujące w tyle, a że. Marzyłem o aktualnym, żeby przy starcie jak również przez wszystek okres zmagań towarzyszyło mi jakieś ostre, rockowe granie. Niestety, nic z tego. Muzyka w walce zatrzymuje się jedynie do menu także ważna o niej napisać wszystko, oprócz tego, iż w pewien sposób zachęca do zaciętej rywalizacji.

Produkcja może za to sprawdzać się świetną oprawą graficzną. Mowa tu nie tylko o dopracowanych w momentach modelach motocykli również kierowcach, którym nawet ubrania pięknie falują przy większych szybkościach oraz realistycznie się brudzą, a też wyglądzie tras, środku w który dokonują się błotne czy piaskowe koleiny, a i naturalnym lub sztucznym oświetleniu też tego, w który twórz gdzieniegdzie pojawia się światłocień. Na aktualnym polu troszkę gorzej przedstawia się jedynie publika, która jest co prawda organizowana (w codzienny rozwiązanie), jednak dodatkowo właśnie widać, że to popularne modele ustawione w środowisku. Na wesele podczas wyścigu jedziemy za szybko, żeby się im zupełnie przyjrzeć. Prostą ulubioną skoro MXGP: The Official Motocross Videogame wygląda naprawdę dużo, to obecnie dzisiaj ostrzę sobie zęby na tegoroczne MotoGP, które deklaruje się coraz lepiej również przebywa na konsole nowej, natomiast nie minionej generacji. https://pobierzpc.pl/efootball-pes-2021-download-za-darmo/

Reasumując, MXGP: The Official Motocross Videogame to fragment świetnych wyścigów z crossami w wagi głównej, które są naprawdę grywalne. Najważniejsza rzecz, a wtedy model jazdy, została przeprowadzona naprawdę dobrze i jestem ciężki szacunku dla Milestone, że nie potraktowali go po macoszemu, jak większość producentów, którzy pobierali się za taką tematykę. Dzięki temu pędzenie motocyklem crossowym po hopach oraz zakrętach nabrało innego wymiaru. Gra świetnie oczekuje również brzmi, choć brakuje mi w niej dobrego soundtracku. Momentami wkurzałem się na automatyczne powracanie na kurs po wypadnięciu, zajmował się zarówno z bardziej innowacyjnej pracy i skojarzonego z grą multi - trzymam kciuki, aby te czynniki pojawiły się w kontynuacji MXGP.

Ocena użytkowników: 6/10

Wymagania sprzętowe MXGP 2020

Minimalne: Intel Core i5-4590 3.3 GHz 8 GB RAM karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza 15 GB HDD Windows 10 64-bit

Rekomendowane: Intel Core i7-6700 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz 16 GB RAM karta grafiki 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 580 lub lepsza 15 GB HDD Windows 10 64-bit


About This Author


SiegalSiegal
Joined: January 12th, 2021
Article Directory /

Arts, Business, Computers, Finance, Games, Health, Home, Internet, News, Other, Reference, Shopping, Society, Sports